KADİM ÖĞRETİ, MUCİZEVİ KOZMİK ŞİFA YÖNTEMİ

Ana Sayfa » Alt Manşet » KADİM ÖĞRETİ, MUCİZEVİ KOZMİK ŞİFA YÖNTEMİ
Paylaş
Tarih : 18 Nisan 2019 - 18:02

VE, TANRI İNSANI YARATTI. RUHUN’ DAN RUH , NURUN’ DAN IŞIK VERDİ, YARTTIĞI İNSAN HASTALANDI, VE CÖMERT OLAN TANRI, İNSANA KENDİNDEN ŞİFA VERDİ…

Dünya var olduğundan beri kadim topluların, kadim tedavi yöntemi ve Sıcacık bir insan, mistik, şifacı ve yanında iken enerjisini, neşesini tüm benliğinizde hissede bileceğiniz biri, kozmik enerji uzmanı Semra Yalçın ile şifacılık ve kozmik enerji hakkında söyleştik.

- Merhaba, bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

- Adım Semra Yalçın. İzmir doğumluyum, İzmir kız lisesi mezunuyum. İzmir Karşıyaka’ da yaşamaktayım. Spritüal konulara bundan 12 yıl önce haberci rüyalarla başladım. Bunun devamı geldi, kendimi bu yolda ilerlerken buldum. Haberci rüyaların sonrasında reiki ile tanıştım. Şifacılığın bendeki başlangıcı reiki ile oldu. Sonra diğer enerjilere uyumlandım. Bilinçaltı terapist’ lik eğitimleri aldım. En sonunda da yoluma kozmik enerji ile devam ediyorum. Kozmik enerji terapist’ iyim.

- Kozmik enerji nedir?  Nasıl etki eder?

- kozmik enerji günümüzde yeni yeni keşfedilmeye başlandı. 2500 yıldır Hindu yogiler ve Tibet şamanları tarafından kullanılan bir şifa yöntemidir. Enerji frekansları ve çeşitli şifa kanalları ile çalışır. Bu enerji frekansları her biri değişik özellik ve titreşimlere sahiptir. Çeşitli hastalıklar ve problemler üzerinde etkilidir. Sadece şifa vermekle kalmaz aynı zaman’ da her insanın bedeninde bulunan negatif etkileri’ de temizler. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan negatif enerjileri ortadan kaldırır. Bunun sonucunda da kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.

- kozmik enerji uygulama alanları nelerdir?

Kozmik enerji kanalları vücudumuzdaki kas, sinir sistemi, kan sistemi üriner ve ürogenital sistem ve kemik sistemi üzerinde çalışır. Psikolojik rahatsızlıklar, Stres, depresyon, migren mide problemleri, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroit problemleri, metabolizma düzensizlikleri ve cilt hastalıkları sadece üzerinde faydalı olduğu hastalıklardan bir kaç tanesidir.

- kozmik şifa seansı nasıl yapılıyor bize kısaca bahseder misiniz?

Kozmik şifa seansının en büyük özelliği, danışanın ayakta dik bir vaziyette durması ile başlıyor. Ve ardından danışanın aura’ sını, enerji alanını ölçtükten sonra çakralarına bakıyoruz. İnsanda 7 adet bilinen büyük çakra var. Bu ölçüm sırasında danışanın hangi bölgesinde sorun varsa, oluşmuş olan soruna göre tedavi yöntemini seçiyoruz. 40 ile 50 dk arasında, danışan gözleri kapalı olarak rahat bir pozisyonda durduğunda, şifaya başlıyoruz. Kozmik enerji kanalları danışanın üzerine açılarak şifa terapi’ sine başlamış oluyoruz. Bu terapi sırasında ruh, beden, zihin üç’ lüsüne bir arada çalışıp dengelenmeleri sağlanıyor. Temizlenme ve arınma, danışanın sağlığına kavuşması bu şekilde gerçekleşiyor.

- Terapi esnasında danışanlarınız bir şey hissediyor mu?  herhangi bir tepki veriyorlar mı?

Terapiler esnasında danışanların duygusal travmaları biraz fazla ise, danışanlar terapi anında ağlaya biliyor, güle biliyor ve hatta kusa biliyorlar, bazı danışanlarımın vücutlarında yoğun karıncalanma, titreşim, elektriklenme gibi hisler olabiliyor. Tabi ki her danışanımda aynı şeyler olacak diye bir kaide yok. Bazı danışanlarımın bir şey hissetmediği de oluyor.  Her kişinin deneyimi terapi anında farklılık göstere biliyor. Her danışanımın duygu ve zihinsel bedeninde farklılıklar olmasından kaynaklanıyor. Her danışanın tepkisi farklı oluyor.

- Peki, danışanlarınızın en az kaç seans gelmeleri gerekiyor?

Danışanlarımın durumuna göre değişiyor. Duygusal travma larının derinliği bize kaç seans olması gerektiği hakkında bilgi veriyor. danışanlara en az 7, en fazla 15 terapi yapılması öneriliyor. Ama danışanın rahatsızlığı kronik seviyede ise bu terapi sayısını çoğalta biliyoruz. Normalde haftada iki terapi öneriliyor. Fakat danışan bunu on günde bir, on beş günde birde tercih edebiliyor. Tamamen danışanın kendi isteği ve duygusal travma ları ile ilgili.

- danışanlarınızla bire bir mi seans yapıyorsunuz? Yoksa uzaktan şifa yöntemi ile olabiliyor mu?

Bazı danışanlarımız birebir terapi den hoşlanıyor, onlarla bire bir terapi yapıyoruz. Ama enerjide zaman ve mekân söz konusu değildir. Buradan Almanya’dan İngiltere’den Amerika’dan bir danışanınızda uzaktan şifa gönderile biliyor. - Semra Hanım, bu hoş sohbet için size çok teşekkür ederiz. Işığınız enerjiniz daim olsun.

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Organik Başarı Öyküsü

Genç, atılımcı, dinamik, Basri İskeçeli ile yumurta hakkında söyleştik. -Merhaba bize biraz kendinizden bahseder misiniz? Merhaba ben Basri

YAPAY ZEKÂ İLE KÂRINIZA KÂR KATIN

İşlerinin uzmanları, Yapay zekâ ve gelişmesine gönül vermiş, gencecik iki insan Zafer İSKEÇE ve Tuğba TOY ile veri madenciliği hakkında söyleştik… -Merhaba bize

E TİCARETTE DOLANDIRILMADAN NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR.

Sıcakkanlı sempatik, ilk karşılaşmada içinize güven veren, kendi kadar başkalarınıda düşünen e-ticaretin erbabı Salih Irmak ile sizler

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI