çadırlarda fazla bekletmeyeceğiz

Ana Sayfa » Genel » çadırlarda fazla bekletmeyeceğiz
Paylaş
Tarih : 22 Mart 2019 - 12:40

(AA) - AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Acıpayam ilçesinde meydana gelen depremden etkilenen vatandaşların evleriyle ilgili çalışmaların en yakın zamanda başlayacağını, vatandaşları çadırlarda fazla bekletmeyeceklerini kaydetti.

Filiz, yaptığı açıklamada, depremin olduğu ilk dakikalarda hemen bölgeye giderek hasarın olduğu mahalleleri ziyaret ettiklerini, depremden etkilenen mahallelerdeki vatandaşlarla ve evleri hasar görmüş çadırlarda kalan depremzedelerle görüştüklerini belirtti.

Devletin, depremin ardından tüm kurumlarıyla çok hızlı bir şekilde seferber olduğunu dile getiren Filiz, şunları ifade etti:

"Allah'a şükür can kaybımız yok. Bazı vatandaşlarımızın evleri, ahırları yıkılmış ve zarar görmüş. Hemşehrilerimiz devam eden artçı depremlerden dolayı evlerine giremiyorlar, rahat uyuyamıyorlar. Biz burada gördüğümüz sorun ve sıkıntıların çözülmesi için yetkililere anında iletiyor ve takipçisi oluyoruz. Deprem olduğu andan itibaren halkımızın yanındayız. Devletimiz tüm birimleri ile vatandaşlarının huzur ve güveni için gerekeni yapıyor. Evlerle ilgili çalışmalar en yakın zamanda başlayacaktır. Depremzede hemşehrilerimizi çadırlarda çok bekletmeyeceğiz. Acıpayam'da yaraların bir an önce sarılması için her ne gerekiyorsa üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz." 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

İstanbul’un Toplu Ulaşım Sorunu Masaya Yatırıldı

İstanbul’un Toplu Ulaşım Sorunu Masaya Yatırıldı İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkalığı Genel Sekreter Yardımcılarımız Adil

İSTOD’A SÜPRİZ ZİYARET

İSTOD’A SÜPRİZ ZİYARET Erzincan Otlukbeli Belediye Başkanı SayınYusuf Tektas ve arkadaşları İİstanbul Otobüsçüler derneğini ziyaret

Erzincanlı Balıkçılardan Yıldırım’a Destek

Erzincanlı Balıkçılardan Yıldırım’a Destek Ak Parti Çayırlı İlçe Başkanımız, Murat Demirdöğen, Ak Parti Milletvekilimiz

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI