Milletvekili Özdağ’dan şehit ailesine ziyaret

Ana Sayfa » Sol Haber » Milletvekili Özdağ’dan şehit ailesine ziyaret
Paylaş
Tarih : 25 Ağustos 2017 - 9:30

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Ağrı’da 1995 yılında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit olan Piyade Er Mustafa Özoğul’un ailesini ziyaret etti. ( Saruhanlı Belediyesi – Anadolu Ajansı )

MANİSA (AA) – AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Ağrı’da 1995 yılında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit olan Piyade Er Mustafa Özoğul’un ailesini ziyaret etti.

Şehit ailesiyle bir süre sohbet eden Özdağ, aileye acılarını yürekten paylaştığını ifade etti.

Özdağ, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, devlet ve millet olarak şehit ailelerimize borçlu olduklarını, onlara sağlanan maddi imkanların yanında manevi anlamda destek verilmesi gerektiğini belirtti.

Türkiye’de 1980’li yıllardan bu yana 17 bine yakın şehit verildiğini, 7 bine yakın da gazinin bulunduğunu kaydeden Özdağ, şunları söyledi:

“Manisa’da 287 şehidimiz var. Bu noktada valilik, kaymakamlık, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve vakıflar şehit ailelerimizi ziyaret etmeli, şehitlerimizin çocukları, eşleri, anne ve babalarıyla hemhal olmalıdır. Siyaset bunu ihmal etmemeli çünkü bin yılda 10 milyona yakın şehit verdik.”

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

İzmir’de yolcu taşımacılığına kameralı güvenlik sistemi

 Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık:“Ortak akılla hareket edip en küçük ayrıntıyı bile göz önünde bulundurduk” İZMİR

Diyarbakır’da Medya Okulu mezunları sertifikalarını aldı.

– Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve UMED iş birliğiyle yeni nesil iletişimciler yetiştirilmesi amacıyla açılan Medya Okulu’nda,

“Yerel seçimlere çok iyi çalışarak hazırlanacağız”

– AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan: – “Muğla’da şimdilik 3 belediyemiz var ama Allah’ın izniyle marttan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz