Milliyetçi Hareket Partisi Karşıyaka İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması

Ana Sayfa » Alt Manşet » Milliyetçi Hareket Partisi Karşıyaka İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması
Paylaş
Tarih : 23 Mart 2019 - 9:58

Hepimizin bildiği gibi Türkiye bir 15 Temmuz felaketi atlatmıştır. Türk Milletinin cesur duruşu ve kararlığı ile 15 Temmuz darbe girişimi atlatılmış ancak tehlikesi ve etkileri halen devam etmektedir. Her geçen gün söz konusu terör örgütüne yönelik operasyonlar devam etmektedir. Bunun yanı sıra diğer terör örgütlerinin çalışmaları, içte ve dışta yaşanan gelişmeler, sınırlarımızı saran ateş çemberi ortadadır. Tüm bunların toplam etkisine ve tehditlerine kısaca “beka meselesi” denmektedir. Beka, Türk Milletinin huzurlu, mutlu, bağımsız yaşama arzusudur. Bu arzusunu tehdit eden her yapı ile mücadele kararlılıkla sürdürülecektir. 

Malum olduğu üzere bu gelişmeler ışığında bir seçim arifesinde bulunuyoruz.  Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de belirttiği üzere “15 Temmuz sonrasında Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi 15 Temmuz’u iyi anlamış, iyi anlatmış, iyi yorumlamıştır. Böyle bir durum karşısında da ne yapılması gerektiği konusunda bir anlayış birliğine varmıştır. Bunun başlangıç noktası Yenikapı ruhudur. Yenikapı ruhundan hareketle Türkiye’de yeni bir Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiş sürecini tamamlayabilmek için de bir araya gelmeyi ve bunun adına da Cumhur İttifakı demeyi prensip olarak benimsemişlerdir”. 

Milliyetçi Hareket Partisi Karşıyaka İlçe Başkanı olarak şahsım ve yönetimim, Liderimizin koyduğu isimle Cumhur İttifakının ve gereklerinin farkındadır. Söz konusu ittifakın başarısı için de tüm çalışmaları kararlılıkla planlamış ve yürürlüğe koymuştur. 

İlçemizdeki İttifakın gereği olarak hem AK Parti Yönetimi, hem de Belediye Başkan adayımız ile yaptığımız planlı çalışmalar, ilk günkü hızla devam etmektedir. Bu çalışmaların yanı sıra, Milliyetçi Hareket Partisi olarak da ek ekipler çıkarmayı ve çalışmalara daha fazla katkıda bulunmayı kendimize görev bildik. Yönetimdeki çalışma arkadaşlarımızın ve Meclis Adaylarımızın her biri, Belediye Başkan adayı gibi sahada yer almakta, her Karşıyakalıya ulaşmaya gayret etmektedir. 

Bu sistemli çalışmanın sonuçlarının olumlu olduğu ziyaretler esnasında hemen göze çarpmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Adaylarına ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanımıza olan teveccüh her geçen gün artmaktadır. 

Sahadaki kalabalık ekiplerimizin birebir çalışmaları, Cumhur İttifakının İzmir Mitingine de yansımış, MHP seçmeni Karşıyakalılar olarak yüksek bir katılım sağlanmıştır. 

Önümüzdeki seçimlerde hem İzmir’de hem de Karşıyaka’da başarılı bir sonuç bizi beklemektedir. 31 Mart’ta inşallah hayırlı bir sonuç Cumhur İttifakı tarafından elde edilmiş olacaktır.

Bu sebeple bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalara destek veren, bizlere teveccüh gösteren tüm Karşıyakalılara teşekkür eder, Milliyetçi Hareket Partisinin kapılarının tüm hemşerilerimize her daim açık olduğunu belirtmek isterim.

Saygılarımla.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Organik Başarı Öyküsü

Genç, atılımcı, dinamik, Basri İskeçeli ile yumurta hakkında söyleştik. -Merhaba bize biraz kendinizden bahseder misiniz? Merhaba ben Basri

Gülen Odun

ESKİLERİN GAZETECİSİ, ŞİMDİLERDE İSE DOĞA DOSTU, ZEYTİN AĞACININ KADİM YAŞAMINA, YAPTIĞI ESERLERLE SONSUZLUK KATAN,  ELİŞİ, GÖZ NURU,

YAPAY ZEKÂ İLE KÂRINIZA KÂR KATIN

İşlerinin uzmanları, Yapay zekâ ve gelişmesine gönül vermiş, gencecik iki insan Zafer İSKEÇE ve Tuğba TOY ile veri madenciliği hakkında söyleştik… -Merhaba bize

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI