Otobüs şoförü rahatsızlanan yolcuyu hastane aciline götürdü

Ana Sayfa » Alt Manşet » Otobüs şoförü rahatsızlanan yolcuyu hastane aciline götürdü
Paylaş
Tarih : 14 Kasım 2018 - 18:32

Afyonkarahisar’da Belediyeye ait Yüntaş Şirketinin işlettiği halk otobüsünün şoförü, yolculuk sırasında rahatsızlanan yaşlı bir yolcuyu güzergahı üzerindeki özel bir hastaneye götürdü. Aracın şoförü Basri Yağcı, gazetecilere açıklamada bulundu.
( Mustafa Bayer – Anadolu Ajansı )

– Afyonkarahisar’da halk otobüsünün şoförü, yolculuk sırasında rahatsızlanan yaşlı yolcuyu güzergahı üzerindeki özel hastaneye yetiştirdi

AFYONKARAHİSAR (AA) – Afyonkarahisar’da Belediyeye ait Yüntaş Şirketinin işlettiği halk otobüsünün şoförü, yolculuk sırasında rahatsızlanan yaşlı bir yolcuyu güzergahı üzerindeki özel bir hastaneye götürdü.

Termal tesisten çıktıktan sonra, Özdilek-Oruçoğlu hattında otobüse binen ve henüz kimliği öğrenilemeyen yolcu, seyahat sırasında rahatsızlandı.

Durumun diğer yolcular tarafından bildirilmesi üzerine aracın şoförü Basri Yağcı, yaşlı adamı güzergah üzerindeki özel bir hastanenin acil servisine götürdü.

Otobüste yaşananlar, aracın güvenlik kamerası görüntülerine de yansıdı.

Aracın şoförü Yağcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, rahatsızlanan yolcuyu hemen en yakın hastaneye götürdüğünü söyledi.

Yolcuyu “Termal-Çarşı” hattı üzerinde otobüse aldığını anlatan Yağcı, “Aldığım sırada çok neşeliydi. Bana selam verdi, hatırımı sordu. 10 dakika geçtikten sonra arkadan bir yolcu, amcanın rahatsızlandığını söyledi. Ben de en yakın hastanenin acil servisine bıraktım.” diye konuştu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Muğla’da deniz kaplumbağaları için “Ay Işığı” projesi

– Lise öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan projeyle, turistlerin deniz kaplumbağaları konusunda bilinçlendirilmesi hedefleniyor –

Selçuklu ve Osmanlı ahşap oyma sanatı kaplıca misafirlerine tanıtılıyor

AFYONKARAHİSAR (AA) – Afyonkarahisar‘ın Sandıklı ilçesinde Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından Selçuklu

Turgutlu’da uyuyakalan kadın paniğe neden oldu

MANİSA (AA) – Manisa’nın Turgutlu ilçesinde evinde uyuyakalan kadın paniğe neden oldu. Şehitler Mahallesi Papatya Sokak’ta

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz