Sunucu Murat Başoğlu suç duyurusunda bulundu

Ana Sayfa » Alt Manşet » Sunucu Murat Başoğlu suç duyurusunda bulundu
Paylaş
Tarih : 01 Kasım 2018 - 17:22
– Bodrum Adliyesine gelen Başoğlu, kendisini darbettiğini öne sürdüğü kişi hakkında, savcılığa suç duyurusunda bulundu
– Koruma talep eden Başoğlu:
– “Eşim kendisine silahlı adam tutmuş. Bu olay planlı yapılmış bir olaydır. Çok zor günler geçiriyorum ama dimdik ayaktayım”

MUĞLA (AA) – Sunucu Murat Başoğlu, kendisini darbettiğini iddia ettiği kişi hakkında, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Bodrum ilçesinde, eski eşini tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını da darbettiği iddiasıyla dün gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan sunucu Murat Başoğlu, Bodrum Adliyesine geldi. Başoğlu, kendisine saldırdığını öne sürdüğü Emre S. hakkında şikayetçi oldu.

Adliye çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başoğlu, basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve eşini tehdit etmediğini öne sürdü.

Eşinin evine sadece evrak almaya gittiğini ifade eden Başoğlu, “Elemanda bazı vekaletler vardı, ben onu almaya gittim. Bundan 20 dakika önce de zaten oğlumu eve bırakmıştım. Ama eşim, eski bir polisi kendine koruma tutmuş. Kapının üzerinde anahtar vardı, içeriye girdim. ‘Ne yapıyorsunuz?’ dedim, sadece bu. Adamın biri üzerime atladı, beni darbetti.” dedi.

Başoğlu, çok sayıda tehdit aldığını ve bu nedenle koruma talebinde de bulunduğunu bildirdi.

Bugüne kadar yazılan bütün haberlere rağmen sustuğunu anlatan Başoğlu, hakkında konuşan herkesten davacı olacağını dile getirdi.

“Artık benim kameralarla işim bitti. Son kez konuşuyorum bir daha da konuşmak istemiyorum.” diyen Başoğlu, şunları kaydetti:

“Eşim kendisine silahlı adam tutmuş. Bu olay planlı yapılmış bir olaydır. Çok zor günler geçiriyorum ama dimdik ayaktayım. Kimsenin hakkını yemedim. (Şüpheli olarak getirildiği adliyeye koşarak girmesi) Spordan eve gitmiştim ve çok kötü haldeydim. Kıyafetimin kötü olması nedeniyle, iyi görünmediğim için bu şekilde davrandım. O yüzden de buradan çıkmadım. Şöhreti, her şeyi bıraktım. Yaşananlardan dolayı çok üzgünüm ve pişmanım. Eşimden bir şans daha istiyorum.”

Murat Başoğlu, Gündoğan Mahallesi’nde eski eşi Hande Bermek’i tehdit ettiği ve yanındaki Emre S’yi de darbettiği iddiasıyla dün gözaltına alınmıştı. Savcılıkça, Başoğlu hakkında “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun” kapsamında, üç ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verilmişti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

Reklam

BENZER HABERLER

Muğla’nın Bodrum ilçesi açıklarında batan tekne

Muğla’nın Bodrum ilçesi açıklarında batan teknede Suriyeli bir kişi hayatını kaybetti, 10 düzensiz göçmen kurtarıldı.   Muğla’nın

Düşen eğitim uçağının enkazı bulundu

– Aydın’dan havalandıktan sonra düşen ve arama çalışmaları Denizli’de yürütülen eğitim uçağının enkazı Aydın’ın

TURKPA 8. Genel Kurulu

TBMM Başkanı Binali Yıldırım (ortada), İzmir’de Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TURKPA) 8. Genel Kurulu toplantısının

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz